Про Лезо

Товариство з обмеженою відповідальністю Інструментальний Завод "ЛЕЗО" - провідне інноваційне підприємство, створене 1 лютого 2007 року на технічній базі інструментальних цехів заводу «Гідросила»,  одного з найбільших виробників гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем в Східній Європі, та заводу «Ельворті» («Червона Зірка» в минулому) – провідного українського виробника сільгосптехніки.

Технологічне оснащення заводів забезпечувало весь процес виробництва – від лиття заготовок до випробувань готової продукції, а власне інструментальне виробництво забезпечувало заводи  кокільною оснасткою, різальним та вимірювальним інструментом, прес-формами для виробів з полімерних матеріалів, пластмаси та гуми та іншим складним інструментом.

За наступні роки підприємство пройшло шлях переоснащення та освоєння нових, сучасних  технологій, що дозволило суттєво розширити перелік складної оснастки, що виготовляється партнерам і пропонується потенційним замовникам.

На даний час колектив Інструментального заводу «ЛЕЗО» належить до категорії експертів з розробки та виробництва:

-         високоточних ливарних форм для деталей з різних кольорових металів;

-         модельної оснастки;

-         прес-форм для виробів з полімерних матеріалів, пластмаси та гуми;

-         різноманітних штампів різного призначення;

-         високотехнологічного різального та контрольного інструменту.

Спеціалісти заводу готові запропонувати сучасні інженерні рішення для розробки нестандартного технологічного обладнання, потрібного замовнику.

Завод також пропонує проведення процесу термообробки вуглецевих, легованих, жароміцних сталей, ступінчасте загартування та триразову відпустку сталей BÖHLER, загартування швидкорізальних сталей у соляних ваннах.

Співпраця з передовими високотехнологічними компаніями підтверджує наш професіоналізм та здатність до вдосконалення інноваційних процесів. Ми віддаємо перевагу стратегічним партнерствам, спрямованим на спільний розвиток та досягнення синергії в індустріальному секторі.

 

Про Лезо
Наша місія

Місія підприємства: забезпечення клієнтів та партнерів найкращими інструментами для виробництва, сприяючи їх успіху та розвитку. Надавати інноваційні рішення, що відповідають потребам сучасного ринку, забезпечуючи надійність, ефективність і конкурентоспроможність продукції, а також бережливо ставитися до навколишнього середовища та підвищувати якість життя.

Мета: забезпечення якісних і надійних інструментів, що відповідають найвищим стандартам якості і відповідають потребам наших клієнтів у різноманітних галузях промисловості. Ми прагнемо до постійного вдосконалення наших технологій, процесів виробництва та керування, забезпечуючи ефективність, інновації та задоволення потреб наших клієнтів. Крім того, ми визначаємо свою мету у збереженні екологічної стійкості та створенні сприятливих умов для наших співробітників, сприяючи їхньому професійному і особистому розвитку.

Наші клієнти